Opcje przeglądania
Producenci
Nowości
Produkt dnia

Fotowoltaika, czyli ekologiczne źródło energii

Fotowoltaika wykorzystuje słońce do wytwarzania prądu elektrycznego. To ekologiczne źródło energii odnawialnej zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Układy fotowoltaiczne można spotkać na budynkach w miastach i na wsi. Dzięki rozwojowi technologii, fotowoltaika staje się wydajniejsza, a różne formy dofinansowań ułatwiają jej zakup. Ważnym czynnikiem poza wyborem paneli słonecznych jest cały osprzęt, dzięki któremu układ działa sprawnie i jest wydajniejszy.

Niezbędne akcesoria do Fotowoltaiki

Fotowoltaika jest skomplikowanym układem, dlatego podczas jej montażu potrzeba fachowej wiedzy i profesjonalnego sprzętu, aby instalacja mogła zacząć produkować energię i generować oszczędności. Dlatego w naszym sklepie w kategorii fotowoltaika zgromadziliśmy niezbędne akcesoria renomowanych producentów. Zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego starannie wyselekcjonowany asortyment jest dostępny niemal od ręki i gotowy do wysyłki pod wskazany adres.

Optymalizator Tigo Maximizer TS4-A-O MC4 Optymalizator Tigo Maximizer TS4-A-O MC4

Nowy model optymalizatora Tigo - zastępujący TS4-R-O TS4-A-O optymalizuje pracę każdego z modułów PV o mocy do 500Wp poprawiając parametry łańcucha PV w przypadku zacienienia lub niedopasowania modułów. Do prawidłowego działania Tigo TS4 nie jest potrzebna komunikacja. W łańcuchu można połączyć moduły wyposażone w Tigo oraz bez Tigo - dzięki technologii PIV (przewidywanie krzywej IV modułu na podstawie danych historycznych) optymalizator dobierze impedancję układu. Jednak by mieć możliwość awaryjnego wyłączenia instalacji (np. podczas pożaru), oraz chcąc monitorować instalację, niezbędne są urządzenia komunikacyjne.

Cena: 228,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl