Producenci
Produkt dnia

Pompy ciepła – płać mniej za ogrzewanie swojego domu

Nasz sklep internetowy działa nieprzerwanie od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą energooszczędnych rozwiązań w budownictwie oraz urządzeniami generującymi energię z odnawialnych źródeł. W naszym asortymencie znajdziesz produkty do montażu okien, materiały termoizolacyjne, a także pompy ciepła do efektywnego ogrzewania domu. Producenci sprzedawanych przez nas artykułów są cenionymi i doświadczonymi firmami oferującymi urządzenia o najwyższej jakości.

Zacznij używać energii odnawialnej w swoim domu

Niewątpliwie odnawialne źródła energii są zbawienne dla środowiska, oprócz tego używając urządzeń tego typu, unikniesz wysokich rachunków za prąd, gaz lub inną metodę ogrzewania. Dostępne u nas urządzenia zapewniają długie lata pracy bez żadnych usterek, a użyte technologie chronią przed zamarzaniem systemu nawet w bardzo niskich temperaturach. Oprócz samych pomp ciepła znajdziesz u nas także przydatne zestawy wentylacyjne i uchwyty ścienne, które mogą okazać się przydatne przy montażu urządzenia.

	Uchwyt ścienny PCWU 2,5kW Uchwyt ścienny PCWU 2,5kW

Przeznaczony do montażu pompy ciepła wody użytkowej PCWU 2,5kW

Producent: HEWALEX
Cena: 198,00 zł
szt.
zobacz więcej
PCCO MONO 10kW bez grzałki PCCO MONO 10kW bez grzałki

Pompa ciepła PCCO MONO 10kW może stanowić samodzielnie pracujące źródło ciepła w nowych budynkach energooszczędnych, a w budynkach modernizowanych współpracować z kotłem grzewczym w układzie tzw. ogrzewania hybrydowego. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -25°C. Maksymalna temperatura na zasilaniu z pompy ciepła wynosi 55°C (do temperatury zewnętrznej 0°C) i 45°C (przy -25°C). Szczególnie zalecana jest współpraca pompy ciepła z systemem ogrzewania podłogowego (lub innego niskotemperaturowego płaszczyznowego). Do efektywnego podgrzewania wody użytkowej służą podgrzewacze wody serii OKC/HP o zwiększonej powierzchni wężownicy grzejnej. Dodatkowo pompa ciepła PCCO MONO 10kW może pracować w trybie chłodzenia aktywnego schładzając wodę nawet do 7°C.

Cena: 20 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
PCCO MONO 13kW bez grzałki PCCO MONO 13kW bez grzałki

Pompa ciepła PCCO MONO 13kW  stanowić samodzielnie pracujące źródło ciepła w nowych budynkach energooszczędnych, a w budynkach modernizowanych współpracować z kotłem grzewczym w układzie tzw. ogrzewania hybrydowego. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -25°C. Maksymalna temperatura na zasilaniu z pompy ciepła wynosi 55°C (do temperatury zewnętrznej 0°C) i 45°C (przy -25°C). Szczególnie zalecana jest współpraca pompy ciepła z systemem ogrzewania podłogowego (lub innego niskotemperaturowego płaszczyznowego). Do efektywnego podgrzewania wody użytkowej służą podgrzewacze wody serii OKC/HP o zwiększonej powierzchni wężownicy grzejnej. Dodatkowo pompa ciepła PCCO MONO 13kW może pracować w trybie chłodzenia aktywnego schładzając wodę nawet do 7°C.

Cena: 25 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 200eK-1,8kW Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 200eK-1,8kW

Pompa ciepła PCWU 200eK-1,8kW może stanowić samodzielne lub współpracujące z innym źródłem ciepła urządzenie, przeznaczone do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Samodzielnie jest w stanie pokrywać typowe potrzeby 3-4 osób w budynku mieszkalnym lub większej ilości osób w budynku biurowym itp. Znajduje zastosowanie w nowych i modernizowanych budynkach (np. zastępując bojler elektryczny). Wbudowana wężownica pozwala na podłączenie kotła grzewczego i wyeliminowanie dodatkowego podgrzewacza pojemnościowego. Pompa ciepła może pracować przez większą część roku, ekonomicznie do temperatury zewnętrznej rzędu -5°C. Najczęściej miejscem zabudowy jest pomieszczenie gospodarcze lub piwnica. Króćce powietrzne pozwalają na podłączenie przewodów wentylacyjnych dla pracy niezależnej od powietrza w pomieszczeniu, a także dla okresowego chłodzenia pomieszczeń.

Cena: 6 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 300eK-1,8kW Pompa ciepła z podgrzewaczem wody PCWU 300eK-1,8kW

Pompa ciepła PCWU 300eK-1,8kW może stanowić samodzielne lub współpracujące z innym źródłem ciepła urządzenie, przeznaczone do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Samodzielnie jest w stanie pokrywać typowe potrzeby 4-6 osób w budynku mieszkalnym lub większej ilości osób w budynku biurowym itp. Znajduje zastosowanie w nowych i modernizowanych budynkach (np. zastępując bojler elektryczny). Wbudowana wężownica pozwala na podłączenie kotła grzewczego i wyeliminowanie dodatkowego podgrzewacza pojemnościowego. Pompa ciepła może pracować przez większą część roku, ekonomicznie do temperatury zewnętrznej rzędu -5°C. Najczęściej miejscem zabudowy jest pomieszczenie gospodarcze lub piwnica. Króćce powietrzne pozwalają na podłączenie przewodów wentylacyjnych dla pracy niezależnej od powietrza w pomieszczeniu, a także dla okresowego chłodzenia pomieszczeń.

Cena: 7 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pompa ciepła PCWU 3kW Pompa ciepła PCWU 3kW

Pompa ciepła typu powietrze/woda o mocy 3 kW

Producent: HEWALEX
Cena: 5 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl