Producenci
Produkt dnia

Używanie ekologicznych źródeł energii w gospodarstwach domowych zyskuje na popularności w ciągu ostatnich lat. Energooszczędność takich urządzeń bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie wysokości rachunków za ogrzewanie. Nasz sklep internetowy od wielu lat zajmuje się sprzedażą zestawów solarnych , płynów solarnych, kolektorów, czujników temperatury, sterowników i innych produktów używanych w przypadku wykorzystywania ekologicznych źródeł energii. Stawiamy na współpracę ze sprawdzonymi i uznanymi producentami, aby każdy nasz klient mógł być zadowolony z rewelacyjnej jakości proponowanych artykułów. Wyróżniamy się bogatym asortymentem – w ofercie znajdują się nie tylko zestawy solarne, ale także obowiązkowe akcesoria stosowane do ogrzewania domu ekologicznymi źródłami energii.

 

Płyny solarne, zestawy solarne, kolektory – ekologiczne źródła energii

 

Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalne zestawy solarne, które są przeznaczone do podgrzewania wody użytkowej. Na podstawowe elementy składają się: kolektory płaskie, podgrzewacz oraz sterownik umożliwiający rozbudowę systemu wykorzystującego ekologiczne źródła energii o kolejne akcesoria, gwarantujące jeszcze większy komfort codziennej eksploatacji i obsługi. Zestawy solarne mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych, usługowych czy też biurowych.

Oferujemy także płyny solarne o różnej pojemności. Są one wykorzystywane do instalacji solarnych, między zasobnikiem ciepła a zamontowanymi kolektorami. Nasze produkty spełniają wszelkie normy oraz kryteria. Są wyjątkowo odporne na krystalizację w bardzo niskich temperaturach. Charakteryzują się również doskonałą zdolnością buforową względem działania kwasów , przez co zapewniają neutralność korozyjną. Proponowane płyny solarne nie pienią się pod wpływem diametralnych zmian termicznych oraz ciśnieniowych.

Czujnik temperatury długość 3 m Czujnik temperatury długość 3 m

Czujnik temperatury długość 3 m

Producent: HEWALEX
Cena: 28,00 zł
Płyn solarny GLITHERM EKO 20kg Płyn solarny GLITHERM EKO 20kg

Płyn solarny TERMSOL EKO 20kg

Producent: HEWALEX
Cena: 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sterownik G422-P09 Sterownik G422-P09

Sterownik do sterowania pracą instalacji solarnych.

Producent: HEWALEX
Cena: 499,48 zł
szt.
zobacz więcej
Sterownik G422-P09 A (anoda) Sterownik G422-P09 A (anoda)

Sterownik do sterowania pracą instalacji solarnych.

Producent: HEWALEX
Cena: 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl