Opcje przeglądania
Producenci

Używanie ekologicznych źródeł energii w gospodarstwach domowych zyskuje na popularności w ciągu ostatnich lat. Energooszczędność takich urządzeń bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie wysokości rachunków za ogrzewanie. Nasz sklep internetowy od wielu lat zajmuje się sprzedażą zestawów solarnych , płynów solarnych, kolektorów, czujników temperatury, sterowników i innych produktów używanych w przypadku wykorzystywania ekologicznych źródeł energii. Stawiamy na współpracę ze sprawdzonymi i uznanymi producentami, aby każdy nasz klient mógł być zadowolony z rewelacyjnej jakości proponowanych artykułów. Wyróżniamy się bogatym asortymentem – w ofercie znajdują się nie tylko zestawy solarne, ale także obowiązkowe akcesoria stosowane do ogrzewania domu ekologicznymi źródłami energii.

 

Płyny solarne, zestawy solarne, kolektory – ekologiczne źródła energii

 

Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalne zestawy solarne, które są przeznaczone do podgrzewania wody użytkowej. Na podstawowe elementy składają się: kolektory płaskie, podgrzewacz oraz sterownik umożliwiający rozbudowę systemu wykorzystującego ekologiczne źródła energii o kolejne akcesoria, gwarantujące jeszcze większy komfort codziennej eksploatacji i obsługi. Zestawy solarne mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych, usługowych czy też biurowych.

Oferujemy także płyny solarne o różnej pojemności. Są one wykorzystywane do instalacji solarnych, między zasobnikiem ciepła a zamontowanymi kolektorami. Nasze produkty spełniają wszelkie normy oraz kryteria. Są wyjątkowo odporne na krystalizację w bardzo niskich temperaturach. Charakteryzują się również doskonałą zdolnością buforową względem działania kwasów , przez co zapewniają neutralność korozyjną. Proponowane płyny solarne nie pienią się pod wpływem diametralnych zmian termicznych oraz ciśnieniowych.

Płyn solarny TERMSOL EKO 5kg Płyn solarny TERMSOL EKO 5kg

Płyn solarny TERMSOL EKO 5kg

Producent: HEWALEX
Cena: 86,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sterownik G422-P09 Sterownik G422-P09

Sterownik do sterowania pracą instalacji solarnych.

Producent: HEWALEX
Cena: 649,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl