Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania do pomp ciepła?

Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania do pomp ciepła?

Innowacyjne rozwiązania w zakresie budowy i późniejszej eksploatacji domu gwarantują szereg długofalowych korzyści. Właśnie dlatego tak ważny jest przemyślany wybór metod wykończenia. Nie oznacza to, że nowoczesnych technologii nie można wykorzystać w domach już istniejących. Poznaj alternatywne, zgodne z naturą sposoby ogrzewania budynku jednorodzinnego i sprawdź, w ramach jakiego programu możesz otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła. Podejmij się inwestycji, która zapewni Ci wysoki komfort cieplny, jednocześnie pozwalając zaoszczędzić pieniądze.

Dlaczego warto wybrać nietradycyjne rozwiązania?

Podejmij świadomą decyzję i zamieszkaj w domu, który jest przyjazny naturze - zastąp tradycyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania domu pompą ciepła. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku wykorzystania gazu, jak i energii elektrycznej. Jakie są zalety wynikające z jej zastosowania?

- Odpowiednio dobrana jest bezobsługowa. Pozostanie Ci wyłącznie płacenie rachunków za energię elektryczną;

- Pompa ciepła jest przyjazna naturze. W momencie jej pracy nie uwalniają się szkodliwe substancje, mające negatywny wpływ na środowisko naturalne;

- Decydując się na pompę grzewczą, nie musisz budować zbiornika na paliwo, dzięki czemu oszczędzasz powierzchnię użytkową domu;

- Ogrzewanie domu z wykorzystaniem pompy ciepła gwarantuje niskie koszty eksploatacji;

- Pompa ciepła to bezpieczne rozwiązanie! Możesz mieć pewność, że w Twoim domu nie dojdzie do wybuchu;

Czy pompa ciepła ma wady?

Zastanawiasz się, czy pompy ciepła mają wady? Poza tym, że emitują pewien poziom hałasu, który może powodować dyskomfort, charakteryzują się wysokimi kosztami związanymi z zakupem i instalacją wybranego modelu. Faktem jest, że inwestycja po kilku latach się zwróci, jednak początkowe koszty należy pokryć samemu. Możesz uniknąć dużych wydatków, decydując się na dofinansowanie do pompy ciepła. Koniecznie sprawdź, jak możesz je uzyskać!

Gdzie możesz uzyskać dofinansowanie do pompy ciepła?

Jeśli zdecydujesz się dbać o środowisko, wybierając alternatywne źródła ogrzewania domu, możesz liczyć na dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. Udzielona dotacja pomoże Ci sfinansować zakup nowoczesnych urządzeń grzewczych. Program rządowy jest skierowany do właścicieli zarówno już istniejących, jak i nowopowstających budynków jednorodzinnych. Wysokość udzielonego dofinansowania do pomp ciepła waha się od 30 do 90% całkowitych kosztów i jest uzależniona między innymi od dochodu przypadającego na każdego z członków gospodarstwa.

Poznaj modele wysokiej klasy!

Wysokiej klasy pompy ciepła znajdziesz w ofercie sklepu internetowego faktoria.info. Poznaj szczegółową specyfikację poszczególnych modeli i zdecyduj, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl